Budowanie Nowego Miłosierdzia Bożego, zaczęło się od siostry Faustyny Kowalskiej.

Miłosierdzie Boże,  niezgłębione przez żaden umysł ludzki ani anielski.
 
Miłosierdzie Boże, niepojęte dla ludzi.
Miłosierdzie Boże, zdziwienie dla
aniołów, niepojęte dla świętych.
 
Całą prawdę o Miłosierdziu Bożym,
Jest i będę ujawniał na tych stronach.

Święta Faustyna Kowalska.
Jezus Chrystus o dwóch promieniach.
   Tak wyglądałem w dniu 04/15/2001r.       
Przed Przemienieniem Pańskim.
JESTEM CUKREM TEJ ZIEMI.
PO PRZEMIENIENIU PAŃSKIM GDY ZACZNĘ WSKRZESZAĆ ZMARŁYCH, ODMŁADZAĆ LUDZI, BĘDĘ POMNAŻAŁ MATERIALIZOWAŁ, LEWITOWAŁ. MOJE CIŚNIENIE TĘTNICZE BĘDZIE 400/100. Moją stronę będzie odwiedzać 4 000 000 (cztery miliony) ludzi na minutę.

Kto nie chce niech nie ogląda mojego oblicza? Proszę, żeby nie przeszkadzał w budowaniu, mojej wiary i nie przekręcał moich wyrazów, zdań i nie wykorzystywał dla własnych potrzeb.

JA JESTEM, KTÓRY JESTEM, JESTEM CUKREM TEJ ZIEMI, A KTO PÓJDZIE ZA MNĄ, TEGO UCZYNIĘ NAJWIĘKSZYM RYBAKIEM DUSZ LUDZKICH, BĘDZIE SŁODZIŁ LUDZIOM ŻYCIE. TEGO ODMŁODZĘ, I NIE BĘDZIE MU BRAKOWAŁO PIENIĘDZY. SPRAWIEDLIWOŚCI WAS NAUCZĘ. BĘDZIE ŻYŁ 200 LAT I NIE BĘDZIE SIĘ STARZAŁ. KTO STRACIŁ W WYPADKU RĘKĘ, PALCA, PALCE, NOGĘ NOGI, KOBIECIE OBCIĘTO PIERŚ PIERSI, ALBO INNE CZĘŚCI CIAŁA TO BĘDĄ WYRASTAŁY NOWE. KTO OSIĄGNIE PROMIEŃ NIEBIESKI BĘDZIE NIEŚMIERTELNY. JA MYŚLĘ I MUSZĘ ROBIĆ TAK JAK TYM, KTÓRYM JESTEM? JESTEM CZŁOWIEKIEM, MĘŻEM, TATĄ I DZIADKIEM. MOJE KRÓLESTWO NIEBIESKIE PRZYJDZIE NIE Z TEGO ŚWIATA?

NAJPIERW BĘDĘ MIAŁ OTWARTE TRZECIE OKO. A PO PRZEMIENIENIU PAŃSKIM, CZYLI ODMŁODZENIU, TYLKO BĘDĘ ZNANY Z NAZWISKA, A Z WYGLĄDU NIKT MNIE NIE POZNA. OTRZYMAM ŚNIADĄ CERĘ, CZARNE WŁOSY, WYROSNĄ NOWE BIAŁE PROSTE ZĘBY. BĘDĘ NIEŚMIERTELNYM.

 

MASZ PROBLEM Z OCHRZCZENIEM SWOJEGO DZIECKA, NIE OTRZYMAŁEŚ ROZGRZESZENIA Z POWODU WYSTĄPIENIA Z ZAKONU,

Z ROZWODEM KOŚCIELNYM,

Z PRZYJMOWANIEM KOMUNII ŚWIĘTEJ,

Z POCHÓWKIEM ZMARŁEGO,

ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE.

ZAPRASZAM DO BUDOWANIA  NOWEGO,
 MIŁOSIERDZIA BOŻEGO PO NOWEMU.
Nowe Miłosierdzie Boże zarejestrowane jest pod numerem,
06-1490457. Jest To Nowa Wiara, Religia.
 
         Ten Cudowny Obraz o trzech promieniach, jest kontynuacją obrazu siostry Faustyny Kowalskiej o dwóch promieniach. Obraz o trzech promieniach, który wydaje zapachy i uzdrawia ludzi na potwierdzenie tego, że jesteśmy już na ziemi, to znaczy; Duch Święty, Bóg Ojciec Wszechmogący, Jezus Chrystus i Maryja. Na razie jesteśmy normalnymi ludźmi, aż do kiedy będziemy odmłodzeni, czyli Przemienienie Pańskie.

      MUSZĘ, MUSIMY (DUCH ŚWIĘTY, BÓG OJCIEC, JEZUS CHRYSTUS I MARYJA) PRZEJŚĆ WSZYSTKIE SZCZEBLE ŻYCIA ZIEMSKIEGO, OD A DO Z, OD PONIŻENIA DO WYWYŻSZENIA, OD BANKRUTA DO MILIONERA, OD ROZWODNIKA DO WDOWCA, OD SZCZUPŁEGO DO GRUBEGO.
 
DOŚĆ WASZYCH RZĄDÓW, DO, CZEGO DOPROWADZIŁY LUDZKOŚĆ I ŚWIAT? TO, CO ŻEŚCIE DO TEJ PORY NIEUDOLNIE ZBUDOWALI, WSZYSTKO ZBURZYCIE JA MUSZĘ NAPRAWIĆ.
 
JESTEM TYM, KTÓRY ZNA,GODZINE,DZIEN ROK,OCZYSZCZENIA TEJ ZIEMI Z TEGO BRUDU, ROBACTWA, MUŁU.
ZBUDOWALIŚCIE BOŻKÓW Z PRZEBITYM PRAWY BOKIEM,
I DO NICH MODLICIE SIĘ, TAKICH JAK "PATRON, OPATRZNOŚĆ BOŻA, ZOSTAŃ Z BOGIEM, Z PANEM BOGIEM, BÓG ZAPŁAĆ, MARYJA DZIEWICA, OJCIEC ŚWIĘTY, INTENCJE I INNI", MODLICIE SIĘ DO NICH I DLATEGO WASZE MODLITWY NIE SĄ WYSŁUCHANE, Modlicie się, a nie otrzymujecie, bo się źle modlicie, starając się jedynie o zaspokojenie
swych żądz.
A MIŁOSIERDZIE BOŻE PRZEKLINACIE. NA INNYCH STRONACH W KOŚCIOŁACH POKAZUJECIE BOŻKA Z PRZEBITYM PRAWYM BOKIEM I JEMU ODDAJECIE POKŁONY, JEMU SIĘ KŁANIACIE I DO NIEGO MODLICIE SIĘ. DLATEGO WASZE MODLITWY NIE ZOSTAJĄ WYSŁUCHANE.
 
Wiara i modlitwa czynią cuda. Ściągnij, wydrukuj ten Cudowny Obraz, zdjęcie za darmo i odmawiaj modlitwy jak podaję, a przekonasz się, że ten Cudowny obraz, zdjęcie wydaje zapachy i uzdrawia ludzi, na potwierdzenie tego że jesteśmy już na ziemi, że to jest prawda.
Proszę najechać myszką na obraz
i zobaczyć jego powiększenie, Końcowe dzieło malarza.
 

ZADAJE WAM PYTANIE - ŚLEPCZE, DOKĄD IDZIESZ TĄ

DROGĄ I GDZIE ONA CIEBIE DOPROWADZI I JAKI MASZ CEL ŻYCIA ZIEMSKIEGO? CZY TE WASZE BOŻKI WAS POWIADOMIĄ 6 GODZIN WCZEŚNIEJ O KOŃCU ŚWIATA

I WSKRZESZĄ PAPIEŻA JANA PAWŁA II?
 

  WIĘCEJ INFORMACJI I TAJEMNIC, BĘDĘ UJAWNIAŁ NA TYCH STRONACH.

"Naciśnij prawą stroną myszki i przyciśnij"
Zapisz jako obraz, Save Picture As"
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 
 
 

 Przekazuję wam moc samoleczenia, i uzdrawiania innych ludzi.

Pokazuję jak należy się samemu leczyć, żeby żyć 200 lat i się nie starzeć i nie chorować, żeby być nieśmiertelnym?

Chcecie żyć 200 lat i być nieśmiertelnym? to, proszę zacząć leczyć swoje nerki i duszę? a jak odpowiedź jest na tych stronach.
Usuwam złe uroki, wypędzam złe duchy. Z ludzi opętanych, albo nawiedzonych ich mocą.
 
Posiadam
prześcieradełka lecznicze.
 
magnetyczne do butów.
 
Ekran odpromieniujący żyły wodne i cieki geopatyczne.

Wahadełka do szukania
źródełka wody.

Kasetę autohipnozę do samoleczenia.
koszulki
Wkrótce będziecie mogli słuchać mojego radia na żywo 24h:

 

Skanowanie, kopiowanie, ściąganie, drukowanie, powielanie na ksero jest dozwolone.