PRZEŚCIERADEŁKO  LECZNICZE  "ROMI".

 Prześcieradełko lecznicze „ROMI” jest napromieniowane przez brata Panka Tadeusza Edmunda. Działa leczniczo na Twój Organizm, usuwa; bóle reumatyczne stawów, pleców, głowy, oraz wiele innych chorób. Przed użyciem prześcieradełko „ROMI” należy je 3 razy strzepnąć na ziemię. Prześcieradełkiem „ROMI” należy dokładnie oczyścić bolące miejsca lub cały organizm w następujący sposób; bolące miejsca należy przetrzeć 3 razy prześcieradełkiem „ROMI” i za każdym razem je strzepując na ziemie. Następnie prześcieradełko położyć na bolące miejsce i trzymać od 5 do 15 minut. Podczas każdego seansu należy się modlić, dlaczego bo jest większa siła, moc prześcieradełka.

Dla podniesienia ciśnienia należy przesunąć prześcieradełko „ROMI”, 3 razy od stóp do głowy a następnie położyć na Serce na 30 minut. W tym czasie modlimy się, które modlitwy umiemy na pamięć to modlimy się przy zamkniętych oczach, to będziemy otrzymywali widzenia. Dla obniżenia ciśnienia należy przesunąć prześcieradełko „ROMI”, 3 razy od głowy do stóp, a następnie położyć na Serce na 30 minut. W tym czasie modlimy się, które modlitwy umiemy na pamięć to modlimy się przy zamkniętych oczach, to będziemy otrzymywali widzenia.

Na prześcieradełku „ROMI” można również spać. Przed spaniem, za każdym razem należy ręką strzepnąć na podłogę, nagromadzone złe prądy. Uwaga, strzepując na podłogę trzeba uważać, aby nie strzepać na inną osobę, bo możemy tą osobę zarazić naszymi chorobami. Należy też codziennie medytować od godz. 22.00 do 22.30. Podczas medytowania należy zamknąć oczy, należy położyć prześcieradełko „ROMI” na głowę napisami do głowy, czyli do dołu. Kto wierzy będzie otrzymywał widzenia. Dzisiaj nazywacie to prześcieradełkiem, a po Przemienieniu Pańskim mnie, będziecie nazywać te prześcieradełka RELIKWIĄ. Można u mnie zamawiać. Cena $59.95 + Przesyłka $5.00. Dziękuję bardzo. Brat Panek Tadeusz Edmund.