WKŁADKI MAGNETYCZNE ‘’ROMI’’

 

           Wkładki magnetyczne ‘’ROMI’’ do butów, są napromieniowane przez brata Panka Tadeusza Edmunda. Główne ich zastosowanie to, że będziemy latać jak ptaki, tak jak lata na miotle Harry Porter, zabezpieczenie naszych stóp przed nadmiernym odpływem ciepła z naszego organizmu do ziemi. Jeżeli zabezpieczymy odpływ nadmiaru ciepła za pomocą wkładek magnetycznych ‘’ROMI’’ to zaczną nam ustępować dolegliwości i choroby, na, które cierpimy i chorujemy, a o których nie wiemy.

 

Takie jak:

Bóle w stawach, kościach, plecach, polepszają krążenie krwi, reguluje cukier i cholesterol, Usuwają żylaki, reumatyzm; reguluje stolec, zwiększa przemianę materii, zmniejsza miażdżyce.

 

INSTRUKCJA OBSŁUGI.

 

          Wkładki ‘’ROMI’’ należy wyciągnąć z opakowania i położyć na podłogę stroną ‘’A’’ do góry. Należy dopasować wkładki do naszej stopy. Należy pamiętać, żeby wyciąć o pół numeru większe, tak jak pokazane jest na rysunku linią przerywaną. Podczas używania wkładek same się dopasują i ułożą w bucie. Należy pamiętać, żeby nosić o jeden rozmiar większe obuwie. Na rysunku pokazane są receptory stopy lewej i prawej. Jeżeli odczuwacie ciepło lub zimno, mrowienie, pieczenie w stopach, to jest prawidłowa reakcja stóp na wkładki magnetyczne, ‘‘ROMI’’, czyli jest to oznaką, że wkładki zaczynają pracować. Na rysunku są pokazane receptory, jeżeli odczuwacie w tych miejscach bóle, pieczenie to oznacza, że są te narządy wewnętrzne chore. Podczas używania wkładek magnetycznych ‘’ROMI’’ na początku mogą pojawić się opuchnięcia kostek nadgarstków czy palców u rąk. Nie należy przerywać noszenia wkładek magnetycznych. Bądźmy cierpliwy i wytrwali a sukces w krótkim czasie będzie widoczny i ogromny, a choroby zaczną same ustępować. Gdy choroby ustąpią zaczniemy latać w powietrzu. Chore miejsca receptory możemy codziennie masować przez 5 minut, żeby przyspieszyć nasze całkowite wyleczenie. Przy masowaniu można używać olejku z orzeszków ziemnych lub olejek kamforowy, UWAGA mogą pojawić się bóle w organach wewnętrznych. Jak będziemy masować receptory nerek, gdy mamy kamienie nerkowe, to przy oddawaniu moczu pojawią się kamienie lub krew?

             Wkładki magnetyczne ‘’ROMI’’ są przede wszystkim pomocne dla naszych nóg, które są wycieńczone po całym dniu pracy i brakuje nam sił. Wkładki magnetyczne przygotowują nas do latania, nie wystarczy włożyć do butów i latamy, muszą ustąpić choroby, na, które cierpimy i chorujemy, wzmacniają wasze nogi i całe ciało, przygotowują nas do latania. Wystarczy tylko dopasować je do swojego rozmiaru nogi i włożyć do obuwia. Wkładki magnetyczne ‘’ROMI’’ zaczynają działać na nasze stopy, natychmiast czujemy lekoś ciała i ciepło w stopach. Po Przemienieniu Pańskim, mnie, będziemy latać w powietrzu dzięki wkładką magnetycznych, tak jak latają teraz ptaki. Na zasadzie grawitacji pół magnetycznych. Tak jak Jezus Chrystus chodził po wodzie i nie tonął, tak my będziemy się poruszać w MIŁOSIERDZIU BOŻYM, dzięki wkładkom magnetycznym ’’ROMI’’. Należy już od dzisiaj zacząć się przygotować do poruszania się, tak jak ‘’UFO’’ to czyni teraz. Wkładki magnetyczne ‘’ROMI’’ mogą używać wszyscy, począwszy od niemowląt do ludzi sędziwych. Wasz organizm weźmie tyle Boskiej Mocy ile wasz organizm potrzebuje w danym dniu. Wkładki magnetyczne ‘’ROMI’’, nigdy nie będą traciły swojej mocy, jak będziemy wierzyli i się modlili, „Uwielbienie Boga Ojca Wszechmogącego”, wypowiadali słowa „LICZĘ NA CIBIE OJCZE” a wkładki otrzymają jeszcze większą moc. UWAGA; Jeżeli wkładki popękają albo zostaną uszkodzone, należy wymienić na nowe. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i latania. Można u mnie zamawiać. Cena $9.99 + przesyłka $5. Dziękuję bardzo. Brat Panek Tadeusz Edmund